Sidebar

×

Brīdinājums

JUser: :_load: nav iespējams ielādēt lietotāju ar id: 43

Latvijas Riteņbraukšanas federācija aicina Valmieras un apkārtējo novadu bērnus pievienoties “MŠA/ VBSS – Valmieras puikas” BMX klubam, kas ir viena no jaunākajām BMX organizācijām mūsu valstī. Klubs lepojas ar savu sportistu panākumiem, kā arī dalībnieku skaitu, kas jau mērāms sestajā desmitā. Treniņus vada treneris Kristers Taims.

 INFORMĀCIJA PAR VECUMA GRUPĀM:

Uz treniņiem aicinām visa vecuma bērnus (bez ierobežojumiem), kas jau māk braukt ar divriteni.

INFORMĀCIJA PAR TRENIŅIEM:

Sezonas periodā BMX riteņbraukšanas treniņi notiek āra trasē: 3-6 treniņi nedēļā. Nesezonas periodā uzsvaru liekam uz dažādu citu sporta veidu apgūšanu kvalificētu treneru klātbūtnē, lai attīstītu sportistu vispārējo fizisko sagatavotību un prasmes. Apgūstam slidošanu/ hokeju, futbolu, peldēšanu, kalnu slēpošanu, vieglatlētiku, džudo, koriģējošo vingrošanu. Papildus notiek BMX riteņbraukšanas treniņi vecākajā indoor trasē Latvijā. Treniņu biežums 3-6 reizes nedēļā.

KONTAKTINFORMĀCIJA:

BMX treneris Kristers Taims

Mobilais tālrunis: +371 26181505

Elektroniskā pasta adrese: bmxvalmieraspuikas@gmail.com

SOCIĀLIE TĪKLI:

Facebook

MŠA/ VBSS – VALMIERAS PUIKAS LEPOJAS:

Priecājamies, ka esam izveidojuši jaunu klubu, kas pirmajā pastāvēšanas gadā jau ir sasniedzis labus rezultātus. Lepojamies, ka esam pulcējuši vienkopus daudz, dažādu gada gājumu bijušos, kā arī esošos profesionālos un jaunos BMX braucējus. Kopumā šobrīd esam jau vairāk nekā 50 sportisti.

 

 

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
7 DTG LOGO divkrasu pilnais ENG
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm
LPK logo lv drukai
 

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew