Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācija publicē 2021. gada Latvijas čempionāta šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā nolikumu. Sacensības, kas iekļautas Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības kalendārā, notiks 16. jūnijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, Rīgā. Pieteikšanās iespējama bija  līdz 2021. gada 14. jūnija plkst. 12:00. Pēc noteiktā termiņa pieteikumi pieņemti netiks.  Foto: Jānis Līgats. 

Publicējam šī gada 19. un 20. jūnijā Igaunijas pilsētā Valgā gaidāmā Latvijas un Baltijas čempionāta šosejas riteņbraukšanā distanču kartes. Drīzumā publicēsim arī distanču GPX failus. Visa informācija par Latvijas un Baltijas čempionātu šosejas riteņbraukšanā vienkopus pieejama lrf.lv - sadaļā LČ šosejā. 

Publicējam detalizētu informāciju par noteikumiem, kas ir obligāti jāievēro dodoties uz Latvijas un Baltijas čempionātu šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā. Sacensības notiks 19. un 20. jūnijā Igaunijas pilsētā Valgā. Neizpildot nosacījumus dalība sacensībās nebūs iespējama.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija atklājusi dalībnieku reģistrāciju un publicējusi nolikumu 2021. gada Latvijas un Baltijas čempionāta šosejas riteņbraukšanā grupas braucienam. Sacensības norisināsies 2021. gada 19. un 20. jūnijā Igaunijas un Latvijas robežpilsētā Valgā.

Publicējam Latvijas un Baltijas čempionāta šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā U23 vīriešu grupai nolikumu un reģistrācijas formu. Sacensības norisināsies 2021. gada 12. jūnijā Igaunijā, Otepes pilsētā. Reģistrācijas forma jāiesniedz ne vēlāk kā 2021. gada 6. jūnijā, nosūtot to uz elektroniskā pasta adresi: armands@lrf.lv.

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
7 DTG LOGO divkrasu pilnais ENG
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm
LPK logo lv drukai