Sidebar

×

Brīdinājums

JUser: :_load: nav iespējams ielādēt lietotāju ar id: 43

11174975 1601692220077690 2308805662363343037 nAr 2015.gada 11.maiju "KS Sporta klubs" riteņbraukšanas nodarbības vadīs arī Ogrē. Kā starta un pulcēšanās punktu Ogrē noteiktas pirmdienas un trešdienas, bet otrdienās un piektdienās pulcējamies un izbraucam no Ikšķiles. Treniņus vada Kārlis Smilktens.

 

Ogrē pulcejamies pie biedrības "Nesēdi Mājās" veikala un darbnīcas, Ogrē, Mālkalnes ielā 26, bet tikšanās vieta Ikškilē ir pie Ikšķiles vidusskolas sporta zāles. Tādējādi Ogres un Ikšķiles bērniem trenēties riteņbraukšanā būs iespēja jau četras reizes nedēļā. Ogres sportisti aicināti piedalīties treniņos no Ikšķiles, kā arī otrādi.


Treniņu sākums 2003.-2005.gados dzimušajiem zēniem un meitenēm ir plkst.16.00. Treniņu ilgums ~1.5h. Arī vecāku grupu sportisti trenējas trenera vadībā šajos laikos, bet atšķirīgiem treniņa uzdevumiem un veidiem. Lai noskaidrotu dažādos jautājumus un uzzinātu par treniņiem nepieciešamo inventāru, laikiem, grupām un līdzfinansējumu lūdzu sazināties ar treneri telefoniski 2 8 643 643 vai rakstot email uz: info@veloskola.com

 

Bērnu un jauniešu sagatavošanā pirmsspecializācijas periodā KS Sporta klubs veido īpašu hibrīdgrupu, kurā sportisti tiks gatavoti riteņbraukšanā un distanču slēpošanā, bet starpsezonās vispārējā fiziskā sagatavotībā. Pavasarī un vasarā pamatā bērni un jaunieši tiek iesaistīti kalnu riteņbraukšanas nodarbībās, rudenī vispārīgai fiziskai sagatavotībai papildus tiek veidotas nodarbības ar vieglatlētikas un vingrošanas elementiem, bet vecākajām grupām rollerslēpošanas nodarbības, sniegotas ziemas gadījumā gatavošanās notiek distanču slēpošanā, bet ja sniega nav, tad rollerslepošanā, riteņbraukšanā, vingrošanā un sporta spēlēs.


Informāciju sagatavoja:
Kārlis Smilktens
Riteņbraukšanas treneris
Veloskola
KS Sporta Klubs, biedrība

 

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
7 DTG LOGO divkrasu pilnais ENG
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm
LPK logo lv drukai
 

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew