Sidebar

×

Brīdinājums

JUser: :_load: nav iespējams ielādēt lietotāju ar id: 43

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas rubrikas “Sāc treniņus riteņbraukšanā!” sestajā apskatā piedāvā iepazīties ar Rīgas Riteņbraukšanas skolas “Alfa” filiāli, kas darbojas Rīgā, Teikas un Juglas apkaimē. Nodaļas trenere Tatjana Aisena aicina uz nodarbībām zēnus un meitenes vecumā no 8 – 14 gadiem. “RRS/ Alfa” sportists Kristofers Rungulis šajā sezonā izcīnīja bronzas godalgu Latvijas junioru čempionātā individuālajā braucienā.

INFORMĀCIJA PAR VECUMA GRUPĀM:

Uz treniņiem tiek aicināti puiši un meitenes vecumā no 8 – 14 gadiem (2003 – 2010. gadā dzimuši).

INFORMĀCIJA PAR TRENIŅIEM:

Sezonas periodā audzēkņi tiek aicināti uz braukšanas treniņiem pa mežu un Biķernieku trasi. Ziemas un rudens periodā treniņi notiek gan sporta zālē (vispārējā fiziskā sagatavotība, rotaļas, sporta spēles), gan ārā ( skriešana pa mežu un peldēšanas baseinā). Trenējot jaunos riteņbraucējus MTB un šosejas riteņbraukšanā, iemaņu apmācībai tiek izmantota Biķernieku KSB trase, kā arī Biķernieku meža apkārtne.

Treniņi rudens/ ziemas periodā norisinās četras reizes nedēļā: Pirmdienās (16:00 - 17:30),Trešdienās (15:30 - 17:00), Piektdienās (15:30 - 17:00) un sestdienās(14:15.-15:45).

TRENIŅBĀZES ATRAŠANĀS VIETA:

Mūsu treniņbāze atrodas Stāmerienes ielā 8, Rīgā. (Rīgas 9.vakara maiņu vidusskolas ēkā netālu no T/p "Alfa", pretim Biķernieku mežam).

KONTAKTINFORMĀCIJA:

Trenere Tatjana Aisena. Tālruņa numurs: +371 29665171. Elektroniskā pasta adrese: aisenatatjana@inbox.lv.

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
7 DTG LOGO divkrasu pilnais ENG
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm
LPK logo lv drukai
 

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew