Sidebar

×

Brīdinājums

JUser: :_load: nav iespējams ielādēt lietotāju ar id: 43

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas rubrikas “Sāc treniņus riteņbraukšanā!” devītajā apskatā piedāvā iepazīties ar Murjāņu sporta ģimnāzijas riteņbraukšanas nodaļu, kas pulcē talantīgākos un spēcīgākos jaunos riteņbraucējus no visas Latvijas.

INFORMĀCIJA PAR VECUMA GRUPĀM:

Murjāņu sporta ģimnāzijas riteņbraukšanas nodaļā, tiek uzņemti puiši no astotās līdz pat desmitajai klasei – jaunieši un juniori ar iepriekšēju fizisko un speciālo sagatavotību.

INFORMĀCIJA PAR TRENIŅIEM:

Riteņbraukšanas nodaļas audzēkņiem treniņi notiek divi treniņi dienā. Starpsezonas laikā liela uzmanība tiek pievērsta vispārējai fiziskajai sagatavotībai. Treniņi tiek aizvadīti sporta zālē, manēžā un baseinā. Bez tam, dienas gaišajā laikā arī tiek dota iespēja trenēties speciālā sagatavotībā – drošos apstākļos braucot ar velosipēdiem. Audzēkņi tiek nodrošināti ar bezmaksas uzturu četras reizes dienā, kā arī pilnībā apgūst pamatskolas un vidusskolas programmu Murjāņu sporta ģimnāzijā. Riteņbraukšanas nodaļas treneri: Jānis Veide, Mārtiņš Trautmanis, Ansis Brēmanis. Savu palīdzīgo roku allaž sniedz augstus panākumus trenera arodā sasniegušais Ernests Pūce.

TRENIŅBĀZES ATRAŠANĀS VIETA:

Murjāņu sporta ģimnāzija atrodas "Klintslejas 4", Murjāņi, Sējas novadā.

KONTAKTINFORMĀCIJA:

Direktores vietniece sporta jomā Vita Baltiņa – Kļava.

Elektroniskā pasta adrese: vita.baltina-klava@msg.edu.lv

Mob.tālr.: +371 29330201

SOCIĀLĀ VIDE:

Skolas mājas lapa: www.msg.edu.lv

Facebook: Murjāņu sporta ģimnāzija

Instagram: Murjāņu sporta ģimnāzija

Twitter: Murjāņu sporta ģimnāzija

MURJĀŅU SPORTA ĢIMNĀZIJA LEPOJAS:

Lepojamies, ka mūsu skolu absolvējuši liela daļa Latvijas izcilāko riteņbraucēju, tostarp pasaules čempions Romāns Vainšteins, pasaules vicečempions amatieriem Kaspars Ozers, Barselonas Olimpisko spēļu bronzas medaļnieks Dainis Ozols, augsta mēroga starptautiskās uzvaras guvušie – Gatis Smukulis, Arvis Piziks, Andžs Flaksis, Kalvis Eisaks un citi. Lepojamies arī ar šīs sezonas Latvijas vadošajiem šosejas riteņbraucējiem pasaules rangā – Emīlu Liepiņu un Kristu Neilandu. Aizvadītajā sezonā mūsu skolas audzēknis Kristers Ansons izcīnīja 14. vietu Eiropas junioru čempionātā un kļuva par divkārtēju valsts čempionu. Tikmēr jauniešu grupas sportists Daniels Kažis izcīnīja piekto vietu prestižajā “Radjungendtour” velobrauciena posmā un kļuva par valsts čempionu individuālajā braucienā. 

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
7 DTG LOGO divkrasu pilnais ENG
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm
LPK logo lv drukai
 

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew