Sidebar

Aizvadītās nedēļas nogalē notikušajā Eiropas Riteņbraukšanas savienības (UEC) kongresā par jauno organizācijas prezidentu tika apstiprināts ilggadējais UEC ģenerālsekretārs Enriko Della Kasa, kuram atbalstu bija izteikusi arī Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Šogad UEC kongress, ņemot vērā apstākļus, norisinājās tiešsaistē. Tajā piedalījās 50 organizācijas dalībvalstu prezidentu. Viņu vidū arī Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) prezidents Sandis Āķis, kuram šī bija pirmā reize starptautisko riteņbraukšanas organizāciju kongresos kā LRF prezidentam. Kongresa laikā notika vēlēšanas. Tajās tika ievēlēts jauns UEC prezidents, kā arī valdes un pārvaldības komisijas locekļi.

Par jauno organizācijas prezidentu tika ievēlēts itālis Enriko Della Kasa. No 2013. gada 54 gadus vecais Della Kasa sekmīgi darbojās UEC ģenerālsekretāra amatā. 2019. gadā viņš divas reizes apmeklēja arī Latviju, esot klāt arī Valmierā notiekošajā Eiropas BMX čempionātā. LRF kopā ar citām Ziemeļvalstu riteņbraukšanas organizācijas dalībvalstīm pirms kongresa arī izteica atbalstu jaunievēlētā prezidenta kandidatūrai.

UEC valdē turpmāk strādās – Katarina Jakubova (Slovākija), Natālija Silinskaja (Baltkrievija), Aleksandrs Gusjatņikovs (Krievija), Henriks Jess Jensens (Dānija), Dragomirs Kouzovs (Bulgārija) un Delmino Pereira (Portugāle).

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
7 DTG LOGO divkrasu pilnais ENG
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm
LPK logo lv drukai
 

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew