Sidebar

Svētdien Horvātijā noslēdzās četru dienu garais UCI 2. kategorijas daudzdienu velobrauciens “Istrian Spring Trophy”. 143 kilometru garajā trešajā posmā augsto astoto vietu lielās grupas finiša spurtā izcīnīja Latvijas U23 čempions Pauls Rubenis (“Ampler Development team”).

Noslēdzot treniņu un sacensību posmu Horvātijā, Igaunijas kontinentālās komandas “Ampler Development” braucēji, kuru vidū arī Pauls Rubenis un Kristers Ansons, aizvadītās nedēļas nogalē ņēma dalību Istrijas pavasara daudzdienu velobraucienā. Sacensības, kurām tika piešķirta UCI 2. kategorija, pulcēja ļoti kuplu augsta līmeņa kontinentālo un pro kontinentālo vienību skaitu.

Velobrauciens sastāvēja no prologa un trīs etapiem. 1 kilometra garajā prologā ātrākais no igauņu vienības bija mūsu Kristers Ansons, kuram 24. vieta.  Sekoja 168 kilometru garais pirmais posms. Uzvarētājs tajā tika noskaidrots lielās grupas finiša spurtā.

Ātrākais no “Ampler” vīriem bija soms Anti Jusī Juntunens. Soms finišēja 16. vietā. Uzvarētāja laiks arī abiem latviešiem. Kristeram 51., bet Pauls pēc neveiksmes pēdējos trīs kilometros, ieņēma 80. vietu. Vienīgajā kalnu posmā, kas lielā mērā arī izšķīra kopvērtējumu, neviens no igauņu vienības braucējiem nebija vadošo braucēju pulkā, kamēr uzvarēja itālis Filipo Žanna.

Velobrauciens noslēdzās ar 143 kilometru garu posmu. Lielās grupas finiša spurtā uzvaru svinēja par vikingu dēvētais igaunis Mihkels Raims, kurš šogad pārstāv Polijas komandu “Mazowsze Serce Polski”. Sekmīgs sniegums arī mūsu Paulam Rubenim, kurš 117 finišējušajiem ierindojās astotajā vietā. Kristeram Ansonam tikmēr 26. vieta. Kopvērtējumā Paulam un Kristeram attiecīgi 82. un 83. vietā.

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
7 DTG LOGO divkrasu pilnais ENG
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm
LPK logo lv drukai
 

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew