Sidebar

Otrdienas vakarā pulksten 19:00 digitālajā “Zwift” platformā notiks “Latvian Spring Zwift Classic” sacensību 1. posms  e – riteņbraukšanā. Braukt gribētājiem vēl ir iespēja ērti reģistrēt dalību sacensībām. No pulksten 18:30 būs pieejama arī video tiešraide.

Latvijā arvien populārāki kļūst riteņbraukšanas treniņi un sacensības “Zwift” platformā, kas ir advancētākā un reālajai riteņbraukšanai pietuvinātākā digitālā platforma. Pateicoties veiksmīgajai velo veikala “ZZK” un Latvijas Riteņbraukšanas federācijas sadarbībai, ir iegūta unikāla iespēja Latvijā rīkot oficiālas “Zwift” sacensības. To skaitā arī oficiālu un “Zwift” atzītu Latvijas čempionātu. Turpmāko mērķu vidū ietilpst arī sekmīga Latvijas pārstāvja dalība pasaules čempionātā “Zwift” platformā 2021. gadā.

Ar mērķi popularizēt sacensības “Zwift” platformā, kā arī noteikt labākos braucējus, “ZZK”, Latvijas Riteņbraukšanas federācija un jaunizveidotā “LV2Max” e-sporta riteņbraukšanas komanda, aicina ikvienu piedalīties “Latvian Spring Zwift Classic” sacensību seriāla pirmajā posmā. Sacensības norisināsies otrdienas vakarā pulksten 19:00. Pieteikšanās tām iespējama: https://www.zwift.com/events/view/1866092?eventSecret=ab486f348f6621d889af&fbclid=IwAR3_8fZ0NvVfJaIMXLe_8g0YYV49ArOpHfh08Mnx3L8KgHjb9keALbguqmk&__znl=en-eu

Tās ir oficiāli reģistrētas sacensības, kuras norisināsies katru otrdienu plkst. 19:00. un tiek iedalītas 5 grupās. A grupa - 4-5 W/kg, B grupa - 3.20-3.99 W/kg, C grupa - 2.50-3.19 W/kg, D grupa - 1-2.49 W/kg un E grupa, kas paredzēta sieviešu ieskaitei. 

Pieteikušies jau vairāk nekā 150 dalībnieki. Viņu vidū arī  - Māris Bogdanovičs, Kaspars Serģis un citi. 

Sacensībām būs iespējams sekot līdzi arī aizraujošā tiešraidē. No pulksten 18:30 gaidāma studija ar Ēvaldu Pavlovu un Tomu Kazāku. Tiešraide pieejama šeit: https://www.youtube.com/channel/UCoqKPCQ9BcySGgWjll786zw

Sacensību atbalstītāji, kā jau ierasts, ir mūsu lieldraugi Garmin un Specialized Bicycles, kā arī ZZK, kas parūpēsies par dažādām balvām gan posmu dalībniekiem, gan arī uzvarētājiem. Šobrīd, kamēr vēl nav skaidrības par klasiskās sezonas sākumu, ir paredzēti 4 posmi.

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
7 DTG LOGO divkrasu pilnais ENG
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm
LPK logo lv drukai
 

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew