Sidebar

Sestdien Spānijā norisināsies leģendārā Migela Induraina vārdā nosauktais UCI Pro kategorijas viendienu velobrauciens, kurā no Latvijas profesionālajiem šosejas riteņbraucējiem startēs – Krists Neilands un Toms Skujiņš.

 Pasaules profesionālā šosejas riteņbraukšana saskārusies ar vairākiem vīrusa “Covid – 19” uzliesmojumiem vadošo komandu vidū. Tika skarts arī “Trek – Segafredo” vienības klasiku braucēju sastāvs. Tas gan neliedza Toma Skujiņa un Emīla Liepiņa pārstāvētajai vienībai startēt trešdien startēt “Dwars door Vlaanderen” velobraucienā.

Šo sestdien Spānijā pēc nelielas pauzītes sacensību sezonu turpinās Krists Neilands un Toms Skujiņš. Latvieši ņems dalību Migela Induraina viendienu velobraucienā. 203 kilometru un kāpumiem ļoti bagātīgajā sacīkstē Toms un Krists startēs otro reizi. 2017. gadā Toms izcīnīja augsto desmito vietu, Krists 2019. gadā finišēja 27. vietā.

Toma pārstāvētās “Trek – Segafredo” līderis cīņā par uzvaru būs nīderlandietis Bauke Mollema, kurš šogad spējis izcīnīt divas uzvaras. Tikmēr Krists kopā Benu Hermanu būs savas pārstāvētās vienības vadošie spēki. Kā viens, tā otrs Latvijas sportists lieliski pieprot izmantot sev dotās iespējas cīnīties par rezultātu.

Bez Mollemas, galveno favorītu lokā cīņā par uzvaru pieskaitāmi arī – Adams Jeitss un Ričards Karapazs (“Ineos”), Aleksejs Lutsenko (“Astana”), Ruī Košta (“UAE Tem”) un Alehandro Valverde (“Movistar”).

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
7 DTG LOGO divkrasu pilnais ENG
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm
LPK logo lv drukai
 

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew