Sidebar

Latvijas Riteņbraukšanas federācijas (LRF) tiesnešu kolēģija aicina pieteikties riteņbraukšanas viedu esošos un topošos tiesnešus, kuriem aprīļa mēnesī būtu interese apgūt apmācību un kārtot tiesnešu kategoriju eksāmenu.  Pieteikšanās iespējama līdz 20. martam.

Tuvojas pavasaris, kas nozīmē, ka tālu vairs nav jāgaida arī jaunās velo sezonas sākums dažādos riteņbraukšanas veidos. Vēl aizvadītā gada izskaņā notika Latvijas Riteņbraukšanas federācijas tiesnešu kolēģijas sēde, kuras laikā par jauno kolēģijas priekšsēdētāju tika apstiprināts Vladislavs Sokolovs.

LRF tiesnešu kolēģija aicina gan esošos, gan, iespējams, topošos riteņbraukšanas veidu tiesnešus un vienkāršus velo cienītājus pieteikties tiesnešu apmācībai un tam pēc noteikta laika sekojošajam eksāmenam.

Apmācības norise jaunajiem tiesnešiem plānota 27. aprīlī, bet divas dienas vēlāk, 29. aprīlī, gaidāma gan esošo, gan jauno tiesnešu apmācība. Eksāmeni gaidāmi tuvāko nedēļu laikā pēc apmācībām.

Interesentus, kuri vēlas apgūt pamatapmācību, lai sagatavotos eksāmenam, aicinām pieteikties līdz 1. aprīlim. Pieteikšanās iespējama elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi: federacija@lrf.lv. Pieteikumā lūgums norādīt kuram riteņbraukšanas veidam, vēlaties saņemt apmācību un kārtot eksāmenu.

Atbalstītāji un partneri

 

binders

binders
binders
binders
izm1
 lsfp
 lok
valstssportam
7 DTG LOGO divkrasu pilnais ENG
arcers logo
4CYCLISTS LOGO 2018 4 CYCLISTS
lraa
piebalga1
lvm
LPK logo lv drukai
 

Starptautiskās organizācijas

 uec
 ucinew